چهارسوق دهم
تاریخ:
1396-09-24
زمان:
از ساعت 8 تا ساعت 17
مکان:
خیابان حجاب - مرکز آفرینش‌های فرهنگی، هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان
چهارسوق چیست؟
چهارسوق رویدادی دوره‌ای است که با حضور فعالان تعلیم و تربیت برگزار می‌شود. این رویداد شامل ارائه‌های کوتاه و آموزنده با موضوع تجربه‌ها و ایده‌های نوی آموزشی است. هم‌چنین چهارسوق، فضای گفتگو میان شرکت‌کنندگان را فراهم می‌کند تا بتواند بستری برای برقراری ارتباطات موثر و کارآمد در حوزه تعلیم و تربیت باشد. به‌طور کلی چهارسوق، گردهمایی معلمان، مدیران مدارس، دانشجویان، اساتید، کارشناسان آموزشی و نیز عموم افرادی است که دغدغۀ رشد و تعلیم و تربیت را دارند و محل گفتن و شنیدن در مورد تجربیات فعالان این حوزه است.
هدف چهارسوق چیست؟
ارتقای کیفیت نظام تعلیم و تربیت از مطالبات جدی این روزهای مردم و مسئولان است. نظام رسمی آموزش و پرورش برای دست‌یابی به این هدف از روش‌های حاکمیتی مانند برنامه‌ریزی‌های کلان، آماده‌سازی اسناد بالادستی، ارائه دستورالعمل‌ها و نظارت و ارزشیابی استاندارد استفاده می‌کند. چهارسوق از سوی دیگر، ارتقای کیفیت نظام تعلیم و تربیت را از طریق شناخت، شبکه‌سازی و توان‌مندسازی فعالان خبره تعلیم و تربیت و تقویت امید، نشاط و نوآوری در بین عموم فعالان جامعه تعلیم و تربیت کشور دنبال می‌کند.
چه کسانی می‌توانند در چهارسوق شرکت کنند؟
چهارسوق معتقد است، تغییر باید به‌صورت عمومی و اجتماعی انجام شود تا عمیق‌تر، پایدارتر و مستمرتر باشد، بنابراین شرکت در چهارسوق برای عموم افراد آزاد است. ولی مخاطب خاص چهارسوق، معلمان، مربیان، مدیران مدرسه‌، اساتید دانشگاه و حوزه، دانشجویان و طلاب علاقه‌مند، پژوهشگران تعلیم و تربیت، والدین و عموم علاقه‌مندان به تعلیم و تربیت هستند.
چگونه می‌توانم سهمی در برگزاری چهارسوق داشته باشم؟
چهارسوق رویدادی مردم‌نهاد و عام‌المنفعه است لذا برگزاری مستمر، منظم و با کیفیت چهارسوق نیازمند تامین منابع مالی مطمئن است. شما می‌توانید با هر میزان کمک، همراه و شریک چهارسوق در دستیابی به اهداف ارزشمند این رویداد باشید. اگر مایلید به طریقی دیگر مانند وقف، تامین امکانات، کمک‌های اجرایی یا قرارگرفتن به‌عنوان حامی رویداد، همراه چهارسوق باشید، فرم مربوط را تکمیل نمایید تا با شما تماس بگیریم. شرح و وضعیت کمک‌های مالی دریافت شده توسط چهارسوق، همواره در دسترس عموم خواهد بود.
همکاری با چهارسوق
قصد همکاری با چهارسوق را دارید؟
سخنرانی در چهارسوق
مطلب نو و کاربردی برای ارائه دارید؟
حمایت از چهارسوق
مایلید به برگزاری بهتر چهارسوق کمک کنید؟
سخنران های چهارسوق دهم
معاون پژوهشی مجتمع صلحا
هم‌بنیانگذار موسسه ویراستاران
معلم مدرسه روستایی
موسس مدرسه حکمت
موسس حسینیه کودک شهید چمران
معاون متوسطه وزیر آموزش و پرورش
هم‌بنیان‌گذار بازی Quiz of kings
مدیرعامل موسسه نیک‌زیست فردا
زمان بندی
عنوان
شروع
پایان
پذیرش، صبحانه، فعالیت شماره 1
7:45
8:45
ارائه های بخش اول
8:45
10:11
فعالیت شماره 2
10:11
10:26
ارائه های بخش دوم
10:26
11:15
پذیرایی و تعامل
11:15
12:00
نماز و ناهار
12:00
13:00
فعالیت شماره 3
13:00
13:45
ارائه های بخش سوم
13:45
14:51
فعالیت شماره 4
14:51
15:06
ارائه های بخش چهارم
15:06
16:00
پذیرایی و تعامل
16:00
17:00
حامیان
سازمان فضای مجازی سراج
شورای عالی آموزش و پرورش